czech_republic.gif, 1 kB united_kingdom.gif, 1 kB
Výsleky soutěží v roce 2006/Competitions' Results 2006


19.11.2006 Krajský přebor mládeže a seniorů JmSKe/Regional Cup Jmeme
  • kumite:
    • 1.místo/1st place juniors – 65Kg – T.Budín, Karate Husovice
    • 2.místo/2nd place mans -80kg – F.Doleček, Karate Husovice
    • 3.místo/3rd place mans BRH – M.Doleček, Karate Husovice
  • kata:
    • 2.místo/2nd place juniors – Miroslava Senderáková, Karate Husovice
    • 3.místo/3rd place juniors - Eva Karafiátová, Karate Husovice
    • 2.místo/2nd place childrens – Šimon Seidl, Karate Husovice
    • 2.místo/2nd place womans – Miroslava Senderáková, Karate Husovice
    • 3.místo/3rd place womans – Helena Novotná, Karate Husovice
  • 8.kyu:
    • 1.místo/1st place – Tomáš Ondračka, Karate Husovice
    • 3.místo/3rd place - Martina Nováková, Karate Husovice
21.10.2006 Vamberecký pohár – Rychnov n.K./ Vamberk Cup – Rychnov n.K, CZ
  • kumite:
    • 1.místo/1st place - kumite senioři – František Doleček
20.6. 2006 VI. Ročník Městských mezioddílových závodů dětí v Brně - 2.kolo
  • 6.kyu:
    • 1.místo/1st place Seidl - Karate Husovice
  • 8.kyu:
    • 3.místo Nováková - Karate Husovice
30.3. 2006 VI. Ročník Městských mezioddílových závodů dětí v Brně - 1.kolo
  • Nejlepší z nejlepších/The best from the best:
    • 1.místo Seidl - Karate Husovice
  • 6. KYU:
    • 1.místo Horák - Karate Husovice
    • 2.místo Bastil - TJ Tesla Brno
    • 3.místo Němec - Bushin Kohoutovice
    • 3.místo Valášek - TJ Tesla Brno
  • 7. KYU:
    • 1.místo Seidl - Karate Husovice
    • 2.místo Kludák - Karate Husovice
    • 3.místo Karafiátová - Karate Husovice
    • 3.místo Januška - Karate Husovice
  • 8. KYU:
    • 1.místo Řezňák - TJ Tesla Brno
    • 2.místo Malčík - Karate Husovice
    • 3.místo Barbořák - TJ Tesla Brno
    • 3.místo Frolo - TJ Tesla Brno
  • Bez KYU/No KYU grade:
    • 1.místo Drápel - TJ Tesla Brno
    • 2.místo Junák - TJ Tesla Brno
    • 3.místo Procházka - TJ Tesla Brno
    • 3.místo Šamšula - TJ Tesla Brno
11.3.2006 Krajský pohár Brno/Regional Cup Brno
  • Kata:
    • 2.místo st.žáci/2nd children - F.Popelka
    • 2.místo dor/2nd juniors - B.Koryčanská
    • 2.místo dor/2nd juniors - L.Parči
    • 1.místo 8.kyu/1st place 8.kyu - Ondračka
    • 1.místo jun/1st place juniors - M.Senderáková
    • 2.místo ženy/2nd place women - M.Senderáková
  • Kumite:
    • 2.místo st.ž./2nd place children +45kg - H.Klimentová
    • 2.místo jun/2nd place juniors +60kg - M.Senderáková
    • 2.místo ženy/2nd place women +60kg - M.Senderáková
    • 3.místo ženy/3rd place women BRH - M.Senderáková
7.1.2006 Novoroční cvičení Brno/Regional Cup Brno
  • Kata:
    • 3.místo ženy/3rd place women - M.Senderáková
  • Kumite:
    • 2.místo st.ž./2nd place children +45kg - H.Klimentová
    • 2.místo ženy/2nd place women +60kg - M.Senderáková
    • 2.místo muži/2nd place men -75kg - K.Glazer
Designed and scripted by Vetešník Jiří, Copyright © 2005-2019